Hokej v O2 aréně s obsluhou zvedl podívanou na vyšší level

Jako studentka jsem chodila pracovat do O2 arény. Na nejrůznějších akcích jsem tak nakoukla i do jiných zákoutí. Vždycky jsem snila, že někdy půjdu na hokej VIP vstupem a bude mě taky někdo obsluhovat. Několikrát jsem byla také ve Skyboxech, kde si firmy pronajímají takové pokoje s televizí, barem a malou tribunou. Tím, že vidím hůř na dálku, bylo to na mě už trochu vysoko a tolik jsem z toho neměla. Ale upřímně, do Skyboxu se spíš chodil dělat byznys a networking. A nebylo výjimkou, že někdo sledoval hokej v televizi ve skyboxu nebo v restauraci místo toho, aby seděl na tribuně.

A teď k tomu samotnému zážitku. Rodiče přítele chtěli přijet do Prahy a chtěli zajít na hokej. Nechtělo se mi stát frontu a chtěla jsem pro nás super místa. Ale Skybox byl samozřejmě mimo náš budget 😂

Chvilku jsem googlila a náhodou jsem narazila na nabídku Mastercard Priceless. Je to služba pro držitele platebních karet Mastercard. Je to pro všechny úrovně karet, takže jsem to mohla objednat hned na tomto portálu přes svou kartu a lístky mi následně přišly do mailu.

Na ten web se podívejte, nabízejí tam spoustu VIP zážitků, a právě i VIP návštěvu hokeje. Je to super portál i pro ty, kteří kartu Mastercard nemají, protože je tam spousta inspirace na zajímavé služby, akce a dárky. Ty se pak dají koupit na jakoukoliv kartu na stránkách dané služby. Tento hokej ale seženete pouze tady.

Hokej trochu v jiném stylu

Do arény jsme šli VIP vchodem (splněný sen) a měli jsme dvě místa vedle sebe. Pak bylo vždy jedno volné místo například na kabát. Bylo to super, protože jsme se nemuseli mačkat s ostatními.

Během první třetiny přišla hosteska a přinesla nám každému hot dog a pivo. Byla na výběr myslím ještě voda, každopádně nám to ušetřilo stání ve frontě na občerstvení.

Nakonec jsme odešli opět VIP východem, který byl kousek od našeho sektoru a byli jsme hned venku.

Luxus za pár korun

Normálně lístky na hokej stojí asi 200 korun. Tyto vstupenky byly za 365 Kč, ale byl to tak skvělý zážitek + občerstvení bylo moc chutné, že bych do toho šla znovu. Určitou roli jistě hrál i ten samotný hokej, ale uvědomuji si, že tyhle zlepšováky okolo nám sledování samotné akce velmi zpříjemnily.

Píšu to především proto, že jako hosteska jsem si vždycky myslela, že tyhle VIP vchody a služby jsou jen pro milionáře. Jenže když víš, kam jít, je to i pro tebe. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *