Laminace řas a proč na ní nedám dopustit

Mám krásné a dlouhé a bohužel rovnější řasy. Navíc nejsou tak úplně tmavé. Zároveň se mi nelíbila představa, že bych chodila na doplňování umělých řas co tři týdny.

Pak jsme měli asi před rokem jet s přítelem na Maledivy a já řešila, že se mi tam asi nebude chtít se moc líčit. Na druhou stranu asi nikdo nechce mít z pohádkové dovolené blbé fotky 🙂

Tak jsem šla poprvé do Salonu d’esthétique v Praze na Vinohradech na tzv. Lash Lifting Řas. Kamarádka vizážistka mi totiž řekla, že mám jít tam, kde v rámci procedury mají i péči o řasy. Ta péče spíš minimaluzuje v postatě na nulu ten fakt, že si děláte „trvalou“ na řasy. Nepozoruji, že by se nějak zlepšily, ale pro mě je hlavně důležité, že se mi nezhoršily.

Celé to trvá asi 1,5 hodiny, kdy máte po celou dobu zavřené oči. Ale v tomto luxusním salonu, kde hraje hudba a jsou tam milé kosmetičky, mi to uteklo jako voda.

Řasy se odlíčí, nabarví a natočí na takové natáčky. Potom se dává ještě péče a je hotovo.

Odcházím ze salonu a je to pecka. Řasy jsou krásně natočené a nabarvené. Na této fotce nemám žádný make up ani řasenku.

Efekt se samozřejmě násobí s přidáním řasenky. Takhle nádherné to vydrží asi 3 týdny, ale pak mi přijde, že jsou řasy stále hezky natočené. Spíš se vymyje barva. Super je, že můžu kdykoliv přestat a moje řasy jsou stále nádherné. Je také důležité, čím oči odličujete. Pokud používáte produkty s olejem, efekt se ztratí vemi brzy. Zároveň kosmetičky doporučují na řasy 24 hodiny po proceduře nic nedávat. Já většinou jdu do salon v pátek a nechávám je pak celý víkend bez zátěže. Vypadají i bez řasenky moc krásně.

Většinou si na to řasenku ani dávat nemusím. Někdy ale mám chuť být za princeznu a to je pak bomba. Ještě pokud si umíte řasenku správně nanášet. což popisuju v článku, jak si správně nanést řasenku.

Na laminaci řas nechodím pravidelně, spíš když se blíží nějaká akce, kdy se nebudu líčit, protože to není moc praktické. Například když se chystáme jet lyžovat nebo k moři. Takže cca 2-3x ročně mi těch 1 500 Kč za proceduru dává smysl a mě to opravdu zjednodušuje život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *