Beach Polo v Praze: Dresscode Češek v Chuchli mě překvapil

Jednou jsem někde četla, že čím víc zážitků a pestřejší život budu žít, tím snáz se mi budou navazovat kontakty a tím lépe pochopím ostatní lidi. Já to beru rozhodně od podlahy. V srpnu jsme proto s mým přítelem vyrazili na Prague Beach Polo Masters Cup.

Lístky jsme si koupili do VIP sekce, abychom to měli se vším komfortem. Lístek stál i s občerstvením přibližně 1 800 Kč na osobu. Dalo se za pár stovek sedět i na tribuně, ale my jsme si říkali, že to chceme se vší parádou a brali jsme to jako zážitek, který šel kupodivu zaplatit z benefitních bodíčků od zaměstnavatele.

O tomto sportu jsme nic nevěděli, přípravná fáze nám proto zajistila několik příjemných večerů, kdy jsme si četli pravidla. Polo samo o sobě je velmi tradiční sport a je to jeden z nejstarších týmových sportů. Beach polo se ale hraje, jak název napovídá, na písku.

Kromě pravidel jsme studovali také dress code, který byl smart casual. Já jsem samozřejmě nechtěla jít nevhodně oblečená, a tak jsem neustále googlila, jestli a jak poctivě to Češky berou. Šlo mi o to, abych tam nepřišla jediná v klobouku nebo s tzv. fascinátorem (viz foto) a nevybočovala z řady. Krásný fascinátor jsem nakonec pořídila v obchodě BIJOU BRIGITTE. Naštěstí už u vstupu nás vítaly hostesky s květinou ve vlasech a musím říct, kolik dam mělo klobouk nebo fascinátor. Byl to úžasný zážitek a také skvělé téma k navázání rozhovoru.

Co se bot týče, bylo tam pár dam na jehlách. Podle mě je ale mnohem lepší vzít si spíše boty na klínku, protože občas není třeba úplně zpevněný povrch. Navíc byl všude i ve VIP zóně písek.

Užili jsme si to náramně. Hra byla neskutečně zábavná, a kromě toho tam byla vystavená také luxusní auta a po celou dobu se podával catering, alkohol atd. Stoly tam mělo spoustu společností, takže ideální místo na networking.

Zároveň tam byly asi nejluxusnější „toitoiky“, které jsem ve svém životě viděla.

@michaelavanova7

IMG_6287

♬ původní zvuk – michaelavanova7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *