Instantní trik, jak být vyšší a štíhlejší

Pokud nejste modelka Victoria Secret, většinou vám neuškodí, když si prodloužíte nohy. Výsledkem bude vyšší a štíhlejší postava.. A jak na to ?

  1. boty na podpatku v barvě kůže
  2. boty s nebo bez podpatku v barvě kalhot nebo silonek
  3. kombinace boty na podpatku a delších kalhot (schováme podpatek)

Podpatky v „nude“ barvě

Lodičky v barvě vlastní kůže nebo jí podobné by měla mít snad každá žena. Barevná podobnost způsobí, že se vytvoří optický klam toho, že noha pokračuje až na zem. Efekt se dá znásobit, pokud je špička boty tvarována do špičky. Paní prezidentka Čaputová tento trik moc dobře zná.

Já doporučuji mít jedny nude lodičky více do žluta a jedny více do růžova. Pak se budou boty skvěle hodit ke všem barvám – studeným i teplým. Na fotce níže mám variantu do růžova.

Ale nechybí ani lodičky do běžovo-žluta.

Boty v barvě

Klasika černá bota s černýma kalhotama, bílá s bílou, krémová s krémovou. To vytvoří dojem, že noha pokračuje až dolů a že je tudíž delší. Podpatek celou akci navíc podtrhne.

Pokud se k černém silonkám dá třeba jinak barevná vyšší kozačka, bude to působit, jakoby noha byla o dost kratší.

Schovaných 12cm

Tento tip je pro ty z vás, které máte doma opravdu vysoké podpatky, které samotné nevypadají moc elegantně. Já jedny takové mám a když je jednou na návštěvě objevil můj táta, lekl se, že chodím po nocích tancovat u tyče. 😀

Ale tak vám prodlouží nohy, že si je chcete někam vzít. Schovejte je pod delší kalhoty a bota pak není prakticky vůbec vidět, maximálně špička. Mám jedny kalhoty, které nosím pouze pro tento účel. Ale bacha – s krátkýma kalhotama to pak je docela faux pas. Potřebujeme botu v podstatě kompletně schovat. A tak je tajemství dlouhých nohou neznalým očím ukryto. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *