5 rad, jak odhalit super chlapa na prvním rande

Je to trochu jako výběrové řízení 😀 V dnešní zrychlené době, kdy stačí swajpnout doprava a máte rande, je ale stále potřeba selektovat kandidáty hned v prvním kole. Jelikož jsem oddaná kamarádka a foukala jsem již několika ženám bolístky, vypozorovala jsem systém věcí, které na prvním rande nevěští nic dobrého. A naopak.

Uvědomte si, že první tři měsíce randění by měly být téměř perfektní. Oba se snažíte. Měla by to být skoro pohádka. Dokonalost. Pokud není, tak se to pravděpodobně časem nezlepší. Ale nevěšte hlavu. Nic to o vás nevypovídá. Jen to znamená, že dva lidé z 8 miliard nejsou kompatibilní. A to není zas takové překvápko ani žádná tragédie, že jo? 🙂

Super chlap tě:

  1. nenechá naplánovat rande,
  2. najde hezkou restauraci, kam je pro tebe snadné se dostat,
  3. udělá si rezervaci,
  4. dokáže vézt klidnou konverzaci,
  5. zaplatí za tebe.

  1. Plánování rande je na chlapovi. Proč? Není to staromódní? Ne. Chceš být ta holka, která je ve vztahu, kde – pokud nenaplánuješ výlet, všechno nezařídíš a nekoupíš letenky, tak se nikam nejede? Pak klidně naplánuj celé první rande… Aby bylo jasno, není nic špatného plánovat s mužem ve vztahu společné aktivity, ale pokud se tě muž nesnaží překvapit nebo oslnit v první části vztahu, představa, že to začne dělat za rok, je mylná. Ale pokud hledáme chlapa jen na kývání, tak samozřejmě beze všeho.
  2. Hezká restaurace případně kavárna je vizitka toho, jak moc si vás ten muž váží a jak moc vás chce oslnit. Hodně to vypovídá také o něm, takže bych ho nechala vybrat. Pokud se navíc zajímá, v jaké části města se ti to hodí a jestli se tam dobře dostaneš, je to zelená na semaforu. Je pro něj totiž důležité tvé pohodlí.
  3. „Dobrý den, mám tady rezervaci pro dva na jméno…“ To je přeci tak krásný začátek rande. Mnohem lepší než: „Mrkneme tam, snad se tam najde místo pro dva a když ne tak půjdeme jinam.“… Super chlap si chce být jistý, že tě vezme do hezkého prostředí a na oplátku bude mít možnost tě blíže poznat. A tak si to místo posichruje. Je to gentlemanské a je vidět, že mu na tom záleží. Palec nahoru.
  4. Konverzace je akt vzájemného poznávání. Ovšem není třeba vykecat hned vše. Navíc super chlap se nikdy nebude na prvním rande ptát: Jakto, že jsi stále sama/svobodná? Kolik jsi měla už kluků? Co hledáš v chlapovi? Bude se spíše zajímat o člověka, kterého má před sebou – plány, sny, koníčky atd.
  5. Aaa, nakonec to zaplatí a my za to s velkým úsměvem poděkujeme. Takhle jednoduché to je. 🙂 Proč je to důležité? Pokud by se náhodou stalo, že spolu zůstanete a budete mít děti – tento muž už měl několik příležitostí dokázat, že za tebe a za vaše děti je ochotný utrácet peníze. Je to tudíž evolučně důležité. Při dnešní výši rodičovského příspěvku si radši partnerovu potenciální ochotu sdílet zdroje otestujte hned na prvním rande 🙂 později je to velké mrzení a naučit se to moc nedá 🙂 P.S.: to, že je muž bohatý, automaticky neznamená, že bude rád za svou rodinu platit….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *